Casa 700 Metros Da Praia De Canasvieiras
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Casa 700 Metros Da Praia De Canasvieiras Florianópolis hotel ligt in de nabijheid van het Fort São José da Ponta Grossa, gelegen op 6 km afstand.
Dit pension, gelegen in de Canasvieiras wijk, bevindt zich binnen 25 minuten lopen van Praia de Canasvieiras. Het is op circa 750 meter afstand van de Rodovia Tertuliano Brito Xavier bushalte en binnen 20 km afstand van het Main Bus treinstation in Florianópolis.
U kunt dineren bij Chopp Do Rafa, op een korte afstand van Casa 700 Metros Da Praia De Canasvieiras Florianópolis.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Hercílio Luz van Casa 700 Metros Da Praia De Canasvieiras hotel?
Hercílio Luz luchthaven en Casa 700 Metros Da Praia De Canasvieiras hotel zijn gescheiden door een 35 km afstand. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa 700 Metros Da Praia De Canasvieiras hotel?
Casa 700 Metros Da Praia De Canasvieiras hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Casa 700 Metros Da Praia De Canasvieiras hotel uitchecken?
Klanten van Casa 700 Metros Da Praia De Canasvieiras hotel moeten tot 15:00 uitchecken. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit hotel in Florianópolis?
De gasten kunnen in dit hotel in Florianópolis met hun huisdieren verblijven.